Pływalnia Chrobry- ponowne otwarcie już w tym tygodniu!

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników pływania oraz wielbicieli błogiego relaksu w Strefie Spa & Wellness. 30 sierpnia, po przerwie technologicznej znów będzie można korzystać z bogatej oferty Pływalni Chrobry. Obiekt będzie czynny już od godziny 6.15.

Przypomnijmy, że przerwa technologiczna na Pływalni trwała od 15 sierpnia.

Prowadzone w tym roku prace związane z konserwacją oraz modernizacją Pływalni Chrobry przeprowadzone były na szerszą niż kiedykolwiek skalę.

Wymieniono między innymi złoża filtracyjne, dysze jacuzzi, a także zużyte elementy związane z obiegiem wody. Wykonano dziesiątki napraw. Wszystko po to, by zapewnić swoim klientom jak najwyższą jakość oferowanych usług i jak największy komfort.

Efekty i jakość wykonanych prac będą mogli ocenić głogowianie już w czwartek, 30 sierpnia.

Cennik dostępny na stronie http://www.chrobry-glogow.pl/podstrona,24-plywalnia_cennik.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.