Koncertują po całej Europie, w poniedziałek zobaczymy ich w Głogowie!

W poniedziałek, 3 września o godzinie 19.00 warto przyjść na głogowski Rynek.To właśnie tam wystąpi zespół No Longer Music – międzynarodowa ekipa muzyków, artystów i aktorów, która prezentuje swoim widzom show, jakiego nigdy wcześniej nie widzieli. Muzyka grana na żywo połączona z przedstawieniem teatralnym i nowoczesnymi wizualizacjami daje niezapomniane wrażenia. Zespół odwiedza kolejne kraje z ważnym dla ludzi przesłaniem…

No Longer Music to zespół założony w Amsterdamie przez Davida Pierce’a, posiadający międzynarodowy skład. Występują w nim artyści z USA, Nowej Zelandii, Brazylii i Polski.

No Longer Music podczas swojej trasy koncertowej w te wakacje wystąpił już w Albanii, Niemczech, na Węgrzech i Ukrainie. Artyści dali też 9 koncertów w Polsce, ten w Głogowie będzie 10, ostatnim.

Trasa koncertowa zespołu „What if it’s all lies? ” – w tłumaczeniu co jeśli to wszystko kłamstwa obrazuje poglądy muzyków na dzisiejszą rzeczywistość, a także ich podejście do absurdów dnia codziennego.

Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu No Longer Music:

Każdego dnia jesteś okłamywany.

Kiedy oglądasz telewizję, kiedy korzystasz z Internetu, w szkole, w pracy – cały dzień, każdy dzień.

Świat mówi Ci, że jesteś przypadkiem- wynikiem eksplozji w niebie. Że jesteś niczym więcej jak wysoce wyewoluowanym zwierzęciem. I przez te wszystkie kłamstwa wybierasz rzeczy, które nigdy nie dadzą Ci satysfakcji, nigdy Cię nie zadowolą wystarczająco. Nie ważne, ile będziesz miał stanowisk, nie ważne, ile będziesz miał wakacji albo w ile miejsc wyruszysz- to zawsze jest niewystarczająco, zawsze za mało (…)

Czy jest z tego jakieś wyjście, czy jest w życiu coś więcej niż to?

Muzycy nie zapominają o zakłamaniu w mediach społecznościowych- mówią między innymi o fałszywych idealnych życia, jakie oglądamy na Instagramie. I choć tak właśnie funkcjonuje dzisiejsze społeczeństwo i właśnie w takim świecie żyjemy, warto się czasami zatrzymać i zastanowić…

Koncert zespołu No Longer Music w poniedziałek, 3 września o godzinie 19.00, Rynek Starego Miasta w Głogowie.

Jako support wystąpi zespół Medulla z Brazylii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Radni do Rady Miejskiej w Głogowie – oficjalne wyniki!

Są już oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Głogowie. W niedzielę, 21. października głogowianie oddali swoje głosy i zadecydowali, kto zasiądzie w Radzie.Wśród doskonale znanych nazwisk pojawiły się również nowe osoby. Najwięcej, bo aż 10 radnych to kandydaci KWW Rafaela Rokaszewicza…

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.