Tym razem się nie popisali- porażka Chrobrego w Opolu

Nie na taki mecz czekali kibice Chrobrego! Po ostatniej wygranej z Chojniczanką wzrosły oczekiwania na kolejne bramki w wykonaniu pomarańczowo- czarnych. Niestety, podczas wczorajszego spotkania mogliśmy oglądać gole- ale tylko te wpadające do naszej bramki. Przegrana 3:0 smuci, jednak tendencja do skrajnie odmiennych wyników daje nadzieje, że kolejny mecz Chrobrego będzie tym razem miłą niespodzianką…

Jedno jest pewne- ta drużyna dostarcza swoim kibicom całą masę skrajnych wrażeń i emocji. Entuzjazm oraz wielka radość po ostatniej wygranej szybko minęły. Powodów do radości wczoraj nie było…

Chrobry dobrą grę na boisku zaprezentował jedynie w pierwszych minutach spotkania, później z każdą kolejną zdobytą przez gospodarzy bramką było coraz gorzej.

Pierwszego gola w 17 minucie strzelił Janus. Ta bramka dodała gospodarzom skrzydeł i w niewielkim odstępie czasu mogliśmy oglądać kolejną. W 25 minucie wynik na tablicy był już 2:0.

Drugą połowę meczu pomarańczowo-czarni musieli zagrać w pomniejszonym składzie. Ukarany czerwoną kartką Iłków-Gołąb opuścił murawę, a to z kolei jeszcze bardziej osłabiło i tak słabą grę Chrobrego. Dziwił jedynie fakt, że pomarańczowo-czarni nie wykazywali nawet chęci zmiany tego niekorzystnego dla nich wyniku.Brak pomysłu na dalszą grę i jakiejkolwiek składnych akcji wykorzystała Odra Opole- w 68 minucie padła 3 bramka w wykonaniu tej drużyny.

Ten wynik utrzymał się już do końca spotkania.

 

Zdjęcie:Chrobry Głogów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Puchar Polski: Chrobry Głogów zagra z Legią Warszawa!

Najlepsza drużyna poprzedniego sezonu w Polsce, Legia Warszawa, będzie rywalem Chrobrego Głogów w meczu 1/8 finału krajowego pucharu. Klub ze stolicy wygrał Puchar Polski w poprzednim sezonie i obecnie celuje w obronę trofeum. Dla pomarańczowo-czarnych będzie to więc niezwykle trudna przeprawa.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.