Niespodziewany początek kampanii wyborczej PiS w Głogowie. Tą wiadomością zaskoczyli dziś wielu głogowian…
Prawo i Sprawiedliwość wystawia kandydata do wyborów samorządowych 2018 Bożek Zubowski

Nagła zmiana planów w Komitecie Wyborczym PiS w Głogowie. Z przyczyn osobistych Jan Zubowski zrezygnował z kandydowania na stanowisko prezydenta  Głogowa. Na dzisiejszej konferencji prasowej poznaliśmy nowego kandydata, który powalczy o prezydenturę w naszym mieście- będzie to Przemysław Bożek. Taką właśnie niespodzianką PiS rozpoczyna swoją kampanię wyborczą w Głogowie. Podczas spotkania poznaliśmy również namiastkę programu wyborczego. „Głogów+” – bilbordy właśnie z takim hasłem zapewne już niedługo „ozdobią” wiele miejsc w Głogowie…

Konferencję rozpoczął Jan Zubowski, który osobiście przekazał mediom niespodziewaną wiadomość o rezygnacji, a następnie wskazał swojego następcę, który powalczy o fotel prezydenta miasta Głogowa z listy PiS.

– Chcę zarekomendować dziś człowieka, do którego mam ogromne zaufanie, z którym współpracuje od kilkunastu lat, który jest symbolem społecznika, działania na rzecz miasta, działania dla młodych głogowian (…) – mówił o nowym kandydacie Jan Zubowski.

Decyzja o kandydowaniu na prezydenta miasta do najłatwiejszych nie należy, ale jak podkreślał Bożek, co do jej słuszności jest przekonany w 100%, z prostego powodu – Kocham Głogów — podkreślał Przemysław Bożek, dodając – To dla mnie wielki zaszczyt i honor ubiegać się o stanowisko prezydenta Głogowa. Marzę o takiej prezydenturze, która będzie służbą publiczną, uczciwą, rzetelną, blisko mieszkańców(…).

Kampanii wyborczej będzie towarzyszyć hasło „Głogów+”. Szczegółowy program wyborczy będzie przedstawiany w blokach tematycznych, ale już dziś Przemysław Bożek zaprezentował 5 głównych punktów, są to: nowoczesny, Miejski Szpital, rozwój, uczciwy, nowoczesny biznes, Rodzinny Park Rozrywki, arena sportowa, a także darmowa Komunikacja Miejska.

Najbliższe spotkanie z Przemysławem Bożkiem poświęcone będzie jakże ważnej tematyce zdrowia. Konferencję zaplanowano na przyszły tydzień.

Czy nowy kandydat na prezydenta z ramienia partii PiS w Głogowie ma szansę przeprowadzić wygraną kampanię wyborczą?

Sam zainteresowany unikał dziś odpowiedzi na pytania dotyczące potencjalnej wygranej, trudno się jednak temu dziwić, skoro decyzja o kandydaturze na fotel prezydenta została ostatecznie podjęta zaledwie kilkanaście godzin temu.

Co ciekawe, nawet bliska rodzina Przemysława Bożka do dziś nie wiedziała o jego planach. Ta wiadomość będzie też niespodzianką dla rodziców Przemysława Bożka, którzy o tym, że ich syn ma szansę zostać nowym prezydentem Głogowa dowiedzą się z dzisiejszych, zapewne licznych informacji w lokalnych mediach…

Czy Przemysław Bożek zdobędzie zaufanie, sympatię i co najważniejsze głosy głogowian?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.