Wózek jej dziecka się popsuł…więc postanowiła ukraść nowy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 22 – letnią kobietę podejrzaną o kradzież wózka dziecięcego wartości prawie 2 tyś. zł. Do kradzieży doszło w klatce bloku mieszkalnego na jednym z głogowskich osiedli.

Policjanci Wydziału Kryminalnego głogowskiej policji, w wyniku realizacji sprawy, ustalili i zatrzymali 22 – letnią kobietę, która podejrzana jest o kradzież wózka dziecięcego na terenie Głogowa. Podczas przeszukania odnaleźli w jej domu wózek, który kilka dni wcześniej został skradziony z klatki schodowej bloku mieszkalnego w Głogowie. Kobieta przyznała się do winy. Podczas zatrzymania 22 – latka nie potrafiła wytłumaczyć swojego działania. Twierdziła, że w jej wózku odpada koło i chciała zrobić zamianę, a wózek bardzo się jej spodobał. Widząc go weszła do klatki i po prostu zabrała — mówi  p.o. Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie asp. Łukasz Szuwikowski.

Za kradzież 22-latce grozi  kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Zdjęcie:materiał poglądowy KPP Głogów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.