Kolejny raz zatrzymani przez Policję- jeden z nich na swoim koncie ma już 11 takich spraw!

To nie była ich pierwsza kradzież. 25-latek i 36 latek byli już wielokrotnie zatrzymywani przez policję w związku z włamaniami, kradzieżą paliwa oraz kradzieżami sklepowymi. Tym razem mężczyźni ukradli z terenu firmy miedziane kable. Poza tym 25-latek jest podejrzany również o włamanie do garażu, kradzież motocykla oraz elektronarzędzi…

   Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali podejrzanych po kradzieży i włamaniu, jakie miały miejsce 5 i 6 października 2018 roku. Obydwaj podejrzani ukradli z placu firmy na terenie Głogowa, przewody miedziane o wartości ponad 600 złotych. Krótko po tej kradzieży, 25 latek włamał się do garażu i skradł motocykl oraz elektronarzędzia. Policjanci odzyskali utracone rzeczy o wartości ponad 2750 złotych.

Zatrzymani dopuścili się już wcześniej kradzieży sklepowych oraz kradzieży paliw na stacjach i włamań. 25 latek ma na swoim koncie 11 takich spraw a 36 latek co najmniej 4 —  mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Wobec 25 – latka sąd na wniosek policji i prokuratora zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Zdjęcie:KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Bus roztrzaskał się na drzewie. Ciężkie obrażenia 3 pasażerów!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, na drodze 292, w miejscowości Żukowice miał miejsce poważny wypadek. Kierujący busem marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Desperat nad Odrą – chciał się zabić bo rzuciła go dziewczyna.

12 listopada w godzinach wieczornych głogowscy policjanci zostali poinformowani o zamiarze próby samobójczej 26-letniego mężczyzny. Akcja jego poszukiwania absorbowała przez dłuższy czas spore siły policyjne. Mężczyzna został odnaleziony w okolicach Odry, biegł w kierunku rzeki wykrzykując, że się zabije…