Głogowski policjant i jego kolejny sportowy sukces…

Aspirant Krystian Biegajło uczestniczył w maratonie SPAR Maraton Budapest. Bieg odbył się 7 października. Głogowski policjant ukończył trasę maratonu na 105 miejscu. W zawodach startowało 27 000 biegaczy. Na co dzień Krystian Biegajło pracuje na stanowisku kierowania KPP w Głogowie. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie, podinsp. Mariusz Bużdygan, pogratulował policjantowi kolejnego sportowego sukcesu.

Bieganie to pasja i hobby aspiranta Krystiana Biegajło, który na co dzień, pełni służbę na stanowisku kierowania Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Jest zastępcą oficera dyżurnego jednostki.

Wolny czas dzieli między rodzinę i swoją pasję, jaką jest bieganie w maratonach i ultramaratonach. Tym razem wziął udział w biegu maratońskim, 7 października w Budapeszcie. W imprezie uczestniczyło ponad 27 000 biegaczy. Trasa maratonu prowadziła naddunajskimi promenadami obok budynku parlamentu przez Wyspę Małgorzaty i słynne budapesztańskie mosty. Krystian Biegało zajął 105 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jak podkreślił, największym przeciwnikiem biegaczy nie był dystans 42 kilometrów, lecz wysoka temperatura na trasie.

Policjant systematycznie startuje w maratonach ulicznych oraz w szczególnie trudnych ultramaratonach górskich, rozgrywanych na dystansach 80, 100 km, jak; „Bieg Rzeźnika” w Bieszczadach, „Ultramaraton Karkonoski” czy „Biegu Siedmiu Dolin” w Beskidzie Sądeckim i dolinie Popradu — mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

 

Zdjęcie:KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Bus roztrzaskał się na drzewie. Ciężkie obrażenia 3 pasażerów!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, na drodze 292, w miejscowości Żukowice miał miejsce poważny wypadek. Kierujący busem marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Desperat nad Odrą – chciał się zabić bo rzuciła go dziewczyna.

12 listopada w godzinach wieczornych głogowscy policjanci zostali poinformowani o zamiarze próby samobójczej 26-letniego mężczyzny. Akcja jego poszukiwania absorbowała przez dłuższy czas spore siły policyjne. Mężczyzna został odnaleziony w okolicach Odry, biegł w kierunku rzeki wykrzykując, że się zabije…