Prace rozpoczęte -przewidywany koszt remontu to ponad 600 000 złotych.

Rozpoczęły się prace związane z remontem budynku oficyny na terenie Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Na plac budowy wkroczyła ekipa remontowa. W pierwszym etapie prowadzone są prace odwadniające i termoizolacja budynku. Inwestycję wspiera częściowo Gmina Miejska Głogów.

— Rozpoczął się remont budynku oficyny na terenie Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Trwają prace, które znacznie poprawą infrastrukturę oraz warunki pracy głogowskich policjantów. Remont umożliwi powrót całkowicie wyłączonego z użytkowania budynku do jego normalnego wykorzystania. Poprawi to warunki obsługi interesantów oraz warunki pracy policjantów i pracowników głogowskiej komendy.

Miasto sfinansowało dokumentację remontową oraz część robót, kwotą 200 000 złotych. Pozostałe środki pochodzą z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Przewidywany koszt remontu to ponad 600 000 złotych — mówi oficer prasowy 
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

 

Zdjęcie:KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.