Kolejny sukces Głogowskiego Klubu Judo- wszyscy wrócili z medalami!

W miniony weekend 22 osobowa załoga Głogowskiego Klubu Judo wystartowała w 3 kolejce Super Ligii Judo. Był to bardzo udany turniej dla głogowian- wszyscy młodzi zawodnicy wrócili z medalami. Sukces cieszy tym bardziej ,że był to jeden z najważniejszych turniejów, brało w nim udział około 1000 judoków z Polski, jak również z zagranicy…

Głogowscy judocy spisali się na dużą piątkę. W tym dniu nie było mocnych na Filipa Juras, Wiktorię Dróżdż oraz Emilię Więcek, którzy swoje zawody skończyli na najwyższym stopniu podium. Po jednej przegranej walce mieli Marcel Wechman, Szymon Grudzień, Gabriela Suchocka, Chmielewska Lena, Tryka Julia, Michał Andrasz oraz Mateusz Wolny. Do walki w finale niewiele brakło pozostałym zawodnikom i z brązowym krążkiem do Głogowa wrócili Tymoteusz Przybylski, Marcin Nowak, Szymon Kalinowski, Dawid Fedor, Wiktor Kochańczyk, Amelia Kochańczyk, Szymon Kowalski, Rafał Kuropatnicki, Jakub Więcek, Bartosz Grudzień, Zuzanna Chmielewska. Pierwszy turniej za sobą mają Wiktor i Emilia Kochańczyk oraz Marcel Wechman, któremu bardzo niewiele brakło to zdobycia złotego medalu. Cieszy bardzo zainteresowanie Judo w Głogowie i to, że coraz więcej młodych i nowych zawodników decyduje się na start w zawodach— mówi Łukasz Kogut, trener Głogowskiego Klubu Judo.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.