Narkotyki, włamania, kradzieże- długa lista zarzutów i tylko jeden sprawca.

Zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego 28 – letni głogowianin, usłyszał długą listę zarzutów: posiadanie ponad 200 porcji amfetaminy oraz metaamfetaminy, a także liczne kradzieże i włamania. Mężczyzna spowodował straty na ponad 7000 złotych. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, wykonując czynności służbowe, zatrzymali 28 letniego mężczyznę. Głogowianin, posiadał w miejscu zamieszkania amfetaminę i metamfetaminę. Ilość zabezpieczonego narkotyku to ponad 200 porcji użytkowych tej substancji.

Policjanci podejrzewali również, że głogowianin jest sprawcą kradzieży sklepowej, kradzieży telewizora oraz telefonu komórkowego z mieszkania na terenie miasta i włamania do samochodu dostawczego i kradzieży elektronarzędzi o wartości ponad 6100 złotych. Łącznie jego działalność spowodowała straty o wartości ponad 7200 złotych. W tych sprawach, 28-latek również usłyszał zarzuty — mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Podejrzany przyznał się do winy i przedstawiono mu zarzuty posiadania narkotyków oraz dokonania kradzieży i włamania. Został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Zdjęcie:KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.