Pijany kierowca przewoził czwórkę pasażerów- miał ponad 2 promile alkoholu!

Według wstępnych ustaleń Policji to pijany kierowca był sprawcą sobotniego wypadku na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Klucze. Przypomnijmy, że około godziny 12.30 doszło tam do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych…

  Według wstępnych ustaleń, kierujący peugeotem 33 latek, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem audi. W peugeocie znajdowało się pięć osób. Kierowca peugeota był nietrzeźwy a wynik jego badania to 2,22 promila alkoholu w organizmie. Kierowca odpowie więc za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz utrata uprawnień do kierowania.

Pasażerowie peugeota oraz jego kierowca i kierowca audi, trafili do szpitala. Lekarze nie stwierdzili jednak, aby w tym dniu odnieśli poważne obrażenia.

Trwają policyjne czynności zmierzające do ustalenia przebiegu oraz przyczyn tego zdarzenia drogowego.

 

Zdjęcie:KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Bus roztrzaskał się na drzewie. Ciężkie obrażenia 3 pasażerów!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, na drodze 292, w miejscowości Żukowice miał miejsce poważny wypadek. Kierujący busem marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Desperat nad Odrą – chciał się zabić bo rzuciła go dziewczyna.

12 listopada w godzinach wieczornych głogowscy policjanci zostali poinformowani o zamiarze próby samobójczej 26-letniego mężczyzny. Akcja jego poszukiwania absorbowała przez dłuższy czas spore siły policyjne. Mężczyzna został odnaleziony w okolicach Odry, biegł w kierunku rzeki wykrzykując, że się zabije…