Nortberg – ekskluzywne okapy kuchenne
Nortberg – ekskluzywne okapy kuchenne 3

Okap kuchenny nie tylko powinien skutecznie pochłaniać zapachy i zanieczyszczenia z kuchni, ale również może stać się eleganckim dodatkiem we wnętrzu. Idealne połączenie stylu i funkcjonalności oferują okapy Nortberg – to sprawdzony wybór dla najbardziej wymagających!

Wybór okapu kuchennego może być dużym wyzwaniem wtedy, gdy poszukujemy modelu dopasowanego do aranżacji wnętrza, ale również zapewniającego skuteczne działanie na co dzień podczas przygotowywania różnych potraw.

Dobry okap kuchenny – na co zwrócić uwagę?

W sprzedaży znajduje się szeroka gama okapów kuchennych, wobec tego wybranie tego odpowiedniego powinno być poprzedzone zapoznaniem się z różnymi ofertami dostępnymi na rynku.

Dobry okap powinien pasować do wnętrza pod względem swoich wymiarów oraz rodzaju, ale również powinien być funkcjonalny, cichy, skuteczny oraz łatwy w obsłudze. Oczywiście, nie możemy również zapominać o kwestiach związanych z estetyką – okap powinien wpisywać się w aranżację kuchni.

Najczęściej spotykane rodzaje okapów kuchennych:

  • okapy wyspowe – przeznaczone do montażu sufitowego, doskonałe tam, gdzie kuchenka znajduje się na wyspie kuchennej
  • okapy kominowe – standardowe okapy kuchenne, które montowane są do ściany, podłączane do instalacji wentylacyjnej specjalną rurą nazywaną kominem
  • okapy podszafkowe – kompaktowe okapy pozwalające na montaż do ściany albo tuż pod szafką kuchenną, nie wymagają podłączenia do instalacji wentylacyjnej – działają jak pochłaniacz
  • blatowe / zintegrowane z płytą indukcyjną

Aby okap efektywnie radził sobie z usuwaniem zanieczyszczeń powietrza wytwarzanych w kuchni, powinien nie tylko mieć odpowiednią moc, aby błyskawicznie wciągać opary i zapachy, ale również powinien być wyposażony w odpowiednie filtry. Aktualnie najczęściej stosuje się filtry metalowe, które mogą być poddawane czyszczeniu. Ręcznemu lub w zmywarkach

W okapach podszafkowych, które nie mają podłączenia do wentylacji, stosuje się filtry węglowe, które dobrze pochłaniają zapachy. Filtry te wymagają regularnej wymiany na nowe.

Okap może być również wyposażony w dodatkowe funkcje, na przykład może posiadać oświetlenie, zegar, może być sterowany pilotem, wyłączany czasowo.

Okapy Nortberg – idealne do Twojej kuchni

Poszukujący dobrych okapów kuchennych, które zapewniają nie tylko wysoką skuteczność działania, ale również wyróżniają się wyjątkową estetyką, powinni zwrócić uwagę na asortyment marki Nortberg.

Marka Nortberg istnieje od 2011 roku i od samego początku prowadzi sprzedaż okapów kuchennych poprzez sklepy online. Oferuje okapy kominowe, wyspowe, narożne, szufladowe, podszafkowe, a także okapy uchylne doskonałe zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak również do tradycyjnych, rustykalnych wnętrz.

Okapy Nortberg wyróżniają się wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, między innymi wysokogatunkowej stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego. Przyciągają uwagę swoim stylowym wyglądem, ale również wykorzystują specjalne rozwiązania technologiczne dla jeszcze efektywniejszej i wygodniejszej pracy.

W asortymencie marki znajdują się okapy wykorzystujące zaawansowaną technologię oczyszczania powietrza, która eliminuje zapachy, opary, dymy, a także zarodniki, bakterie, wirusy i pyłki. Nie wymaga stosowania wymiennych filtrów i cechuje się również niskim zużyciem energii.

Jedna z funkcji pozwala na aktywne odświeżanie powietrza trzema dostępnymi w ofercie zapachami.

Inna technologia pozwala na ogrzewanie potraw na kuchence z wykorzystaniem światła podczerwieni. Dzięki temu dania zachowują swoją temperaturę bez potrzeby dalszego podgrzewania.

Pełna oferta okapów Nortberg dostępna jest na stronie internetowej: nortberg.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.