Z pozdrowieniami od Zbigniewa Bońka- wyjątkowy upominek specjalnie dla głogowskich przedszkolaków!

Wydana przez Towarzystwo Ziemi Głogowskiej książka z portretami 100 Polaków na 100-lecie odzyskania Niepodległości, które stworzyły przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 3 w Głogowie obecnie trafia do różnych instytucji w Polsce. Jeden z egzemplarzy trafił do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Podziękowania wraz z małym upominkiem dla zdolnych głogowian przesłał prezes  PZPN i zarazem wielka legenda polskiej piłki nożnej- Zbigniew Boniek…

W tej wyjątkowej publikacji znalazł się między innymi portret jednego z najlepszych piłkarzy świata przełomu lat 70/80- Zbigniewa Bońka oraz trzech innych fantastycznych polskich zawodników: Kazimierza Górskiego, Kazimierza Deyny i Roberta Lewandowskiego.

Co ciekawe prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przesłał głogowskim przedszkolakom specjalne podziękowania, że znalazł się w tak zaszczytnym gronie wybitnych Polaków. Zbigniew Boniek wysłał swoje zdjęcie z autografem oraz koszulkę reprezentacji Polski także ze swoim podpisem— mówi Dariusz Czaja, wiceprezes Towarzystwa Ziemi Głogowskiej i dodaje — W niedługim czasie poinformujemy, gdzie tak cenne prezenty będą eksponowane.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj Newsletter TutajGLOGOW.pl

Zapisz się na biuletyn e-mailowy, aby być na bieżąco z informacjami i wydarzeniami z powiatu głogowskiego.

You May Also Like

Sport Track IV Liga: Rezerwy Chrobrego Głogów tworzą twierdzę!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak wygląda domowy bilans czwartoligowych rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni pokonali dziś na swoim boisku Górnika Złotoryja 3:0 i awansowali na szóste miejsce w tabeli Sport Track IV Ligi. W czterech dotychczasowych grach przed własną publicznością, głogowianie zdobyli aż szesnaście bramek.

Spotkanie autorskie Hansa Joachima Breske w Głogowie

W najbliższy piątek (7 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Krzywoustego w Głogowie gościć będzie wyjątkowy gość. Z mieszkańcami Głogowa spotka się Hans Joachim Braske, który urodził się w Głogowie, ale 1981 roku wyemigrował do Niemiec. Miejsce spotkania jest nie przypadkowe, bo Hans Joachim Braske jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Organizatorami spotkania jest głogowska “jedynka” oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

Nie ma już łez, ale wciąż są duże emocje

Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy upamiętnili dzisiaj dziewiąta rocznice śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”.