Diler narkotykowy trafił do aresztu. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 300 porcji marihuany.

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 24 – letniego mieszkańca Głogowa, który miał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany. W toku dalszych czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego odnaleźli w mieszkaniu mężczyzny prawie 350 porcji handlowych marihuany.

24 – latek zatrzymany został 29 października przez policjantów z patrolu Wydziału Prewencji KPP w Głogowie. W trakcie zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy oraz marihuany.  Dalsze czynności prowadzone już przez policjantów z Wydziału Kryminalnego, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, doprowadziły do ujawnienia w jego mieszkaniu 350 porcji marihuany. Policjanci ustalili również, że 24 latek, co najmniej pięć razy sprzedawał narkotyki innym osobom.
M
ężczyzna usłyszał zarzuty udzielania narkotyków innym osobom oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających i przygotowywania się do ich sprzedaży. Grozi za to kara od roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności — mówi Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Na wniosek policji i prokuratura, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy.

 

Zdjęcie:KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Subskrybuj nasz Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach z powiatu głogowskiego prosto do swojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Bus roztrzaskał się na drzewie. Ciężkie obrażenia 3 pasażerów!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, na drodze 292, w miejscowości Żukowice miał miejsce poważny wypadek. Kierujący busem marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Desperat nad Odrą – chciał się zabić bo rzuciła go dziewczyna.

12 listopada w godzinach wieczornych głogowscy policjanci zostali poinformowani o zamiarze próby samobójczej 26-letniego mężczyzny. Akcja jego poszukiwania absorbowała przez dłuższy czas spore siły policyjne. Mężczyzna został odnaleziony w okolicach Odry, biegł w kierunku rzeki wykrzykując, że się zabije…