Rezerwy Chrobrego Głogów mistrzem jesieni w IV lidze!

W ostatnim meczu tegorocznej jesieni na boiskach dolnośląskiej IV ligi, piłkarze Chrobrego II Głogów pokonali 3:0 Górnik Złotoryja. Oznacza to, że pomarańczowo-czarni zimę spędzą w fotelu lidera rozgrywek. Taki stan utrzyma się co najmniej do marca, kiedy rozegrana zostanie następna ligowa kolejka.

Przegrali seta, ale zgarnęli całą pulę

Kolejne ważne zwycięstwo odnieśli wczoraj siatkarze SPS Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni podejmowali na swoim parkiecie jeden ze słabszych zespołów ligi, ale mimo to nie był to łatwy spacerek. Najważniejsze jednak, że pomarańczowo-czarni pokonali BTS Elektros Bolesławiec i wywalczyli komplet punktów.

Nadal bez zwycięstwa. Chrobry Głogów – GKS Tychy 0:1

Trzeciej ligowej porażki z rzędu doznali wczoraj piłkarze Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarni przegrali domowe spotkanie z GKS-em Tychy 0:1 i aktualnie mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Warto jednak dodać, że kilka zespołów będących za plecami Chrobrego, ma do rozegrania jeden mecz więcej.

To nie była łatwa przeprawa. Arka Gdynia – SPR Chrobry Głogów 21:25

Zamykająca tabelę PGNiG Superligi Mężczyzn Arka Gdynia postawiła twarde warunki szczypiornistom SPR Chrobrego Głogów. Podopieczni Jarosława Cieślikowskiego zagrali jednak lepiej w kluczowym momencie meczu, a dobra końcówka pozwoliła odnieść wyjazdowe zwycięstwo.

Teatr Młodego Widza zaprasza na „Śpiącą Królewnę”

W najbliższą niedzielę, 18-go listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie Teatr Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry zaprezentuje spektakl „Śpiąca Królewna”. To kostiumowe widowisko adresowane jest nie tylko do dzieci, głównym tematem  opartego na starej baśni przedstawienia jest problem nadopiekuńczych rodziców…