Sylwester 2018/2019 w Głogowie
Sprawdź najciekawsze oferty!

Wyświetl artykuł

Po raz pierwszy w Głogowie. Lodowisko przed Ratuszem już od 15-tego grudnia!

Największa atrakcja podczas tegorocznej zimy w Głogowie zostanie otwarta już w tym tygodniu! W sobotę, 15-tego grudnia mieszkańcy Głogowa będą mogli przetestować lodowisko przed głogowskim Ratuszem. Przypominamy, że z tej zimowej atrakcji będzie można korzystać do 28-lutego, a co najważniejsze- zupełnie za darmo!
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Głogowski Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku -Zima 2018″

W piątek, 14- go grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbędzie się Głogowski Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku -Zima 2018”. Celem Turnieju jest popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych oraz propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego. Wydarzenie jest pod honorowym patronatem prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza. Organizatorami Turnieju jest Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałam Integracyjnymi w Głogowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Sieć życia

Krajowy Sztab Ratownictwa Społecznej Sieci Ratunkowej zwraca się z propozycją podjęcia współpracy w zakresie objęcia opieką osób starszych i niesamodzielnych w Państwa rodzinie lub na Państwa terenie, poprzez umożliwienie im bezpłatnego korzystania z działań prowadzonej przez Społeczną Sieć Ratunkową Sieci Życia.
Udostępnij
X
X