Oskar Repka z powołaniem do reprezentacji Polski U-20

Środkowy obrońca pierwszoligowego Chrobrego Głogów, Oskar Repka został powołany do reprezentacji Polski do lat 20 na mecze z Portugalią oraz Ukrainą. Zawodnik pomarańczowo-czarnych zastąpi w kadrze narodowej kontuzjowanego Sebastiana Walukiewicza z Pogoni Szczecin.

SPS Chrobry Głogów wygrywa w Oławie i nie traci kontaktu z czołówką

Siatkarze drugoligowego SPS Chrobrego Głogów odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo w Oławie. Pomarańczowo-czarni wygrali mecz 7. kolejki 3:1, co pozwoliło im utrzymać miejsce na podium w tabeli rozgrywek. Zwycięstwo było o tyle ważne, że swoje mecze wygrali też wszyscy najgroźniejsi rywale głogowian.

SPR Chrobry Głogów walczył, ale wygrał faworyt z Zabrza

Nawet pięciobramkową przewagę zbudowali w dzisiejszym spotkaniu PGNiG Superligi Mężczyzn z Górnikiem Zabrze szczypiorniści SPR Chrobrego Głogów. Gospodarze zdołali odskoczyć faworyzowanym zabrzanom, jednak ci odrobili straty jeszcze przed przerwą. Ostatecznie przyjezdni wygrali 26:22.

Sam Abramowicz to za mało. ŁKS – Chrobry 2:0

Bez szans w dzisiejszym spotkaniu Nice 1 Ligi z ŁKS-em Łódź byli piłkarze Chrobrego Głogów. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego już przed przerwą stracili dwie bramki, a na domiar złego mecz kończyli w dziesięciu. Kontuzjowany został bowiem Przemysław Trytko, a wcześniej wykorzystano limit zmian.

Fotostopem przez Świat- rajskie widoki, kultura, religia i codzienne życie mieszkańców Indonezji.

15 listopada o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Jedności Robotniczej 15 w Głogowie odbędzie się kolejne spotkanie podróżnicze z cyklu Fotostopem przez Świat. Tym razem Grażyna i Stefan Sroczyńscy zapraszają głogowian na spotkanie z Adamem Borysiewiczem, będzie pokaz filmu oraz prelekcja zdjęć. Poznajcie piękno i prawdziwe oblicze Indonezji…