Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz
Wyświetl artykuł

Uwaga na fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności

Policja ostrzega przed fałszywymi stronami udającymi pośredników szybkich płatności. Na atak narażeni są użytkownicy bankowości internetowej i mobilnej robiący zakupy przez Internet. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą internetowego oszustwa, zgłoś to jak najszybciej do swojego banku, a następnie zespołowi reagowania na incydenty CERT.PL (pod adresem https://incydent.cert.pl/) oraz najbliższej jednostce Policji.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Karta rowerowa – pierwsze prawo jazdy

Policjanci i pracownicy Zespołu Profilaktyki Społecznej spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 12 w Głogowie. Czwartoklasiści przygotowują się do egzaminu na kartę rowerową. W części teoretycznej omówiono podstawowe zasady ruchu drogowego a następnie odbył się test wiedzy, sprawdzający przygotowanie uczniów przed egzaminem praktycznym.
Udostępnij
Miedziak.info.pl pieniądze banknoty monety złotówki
Wyświetl artykuł

25 gmin otrzymało dotację w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej

Wsparcie z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej samorząd województwa kieruje do gmin, szczególnie tych małych i dotkniętych problemami społecznymi od lat. Pieniądze z tego konkursu pomagają im w realizacji wielu zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców czy wpływających na rozwój wsi w naszym regionie.
Udostępnij