Sylwester 2018/2019 w Głogowie
Sprawdź najciekawsze oferty!

2014-02-27-tydzien-pomocy-ofiarom-przestepstw@Glogow--Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-02-27 100023
Wyświetl artykuł

Rodzina wspierająca

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pęcławiu poszukuje rodzin zainteresowanych współpracą na rzecz rodzin przeżywających trudności opiekuńczo – wychowawcze. Jedną z form pomocy dla rodzin przeżywających trudności w zakresie opieki i wychowania dzieci są rodziny wspierające, które we współpracy z asystentem rodziny pomagają konkretnej rodzinie:
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Partnerskie Spotkanie Bożonarodzeniowe seniorów w miejscowości Herzberg

W miniony czwartek 6 grudnia 2018 roku odbyło się tradycyjne Spotkanie Bożonarodzeniowe seniorów w miejscowości Herzberg w ramach wzmocnienia niemiecko-polskiego partnerstwa Gminy Rietz-Neuedorf i Gminy Jerzmanowa. W spotkaniu uczestniczyło 19 mieszkańców naszej gminy. Na czele delegacji z naszej gminy stał Wójt Gminy Lesław Golba. W jej składzie oprócz przedstawicieli seniorów z niemal wszystkich naszych miejscowości był także Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kozakowski oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Barbara Reszczyńska.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Coraz bliżej Święta i ciężarówka Coca-Cola coraz bliżej Nas…

W ciągu kilku ostatnich lat stały się symbolem zbliżającej się Pierwszej Gwiazdki, wprowadzają wszystkich w świąteczny nastrój, są głośne, pięknie oświetlone i czerwone jak Święty Mikołaj – mowa o legendarnych, amerykańskich ciężarówkach Coca -Cola.  Kultowa ciężarówka Coca- Cola wyruszyła już w świąteczną trasę, do Głogowa zawita 21-go grudnia!
Udostępnij
www.AutoDoc.pl - części samochodowe
X
X