Wybił sklepową szybę i uszkodził kasę fiskalną dla 20 złotych!

51-letni mężczyzna, który włamał się do sklepu na terenie targowiska miejskiego w Głogowie został zatrzymany zaledwie kilkadziesiąt minut po dokonaniu kradzieży. W ujęciu sprawcy pomógł policjantom pies tropiący. Łupem złodzieja padło jedynie 20 złotych, ale starty jakie spowodował są już znacznie większe…

W terenie zabudowanym ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość

Policjanci głogowskiej drogówki zatrzymali wczoraj dwóch kierowców, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h obaj mężczyźni mieli na liczniku ponad setkę!

Wyciągnął kluczyki i uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy

Jego uwagę zwrócił samochód, który w trakcie cofania na parkingu uderzył w drugi pojazd. Okazało się, że podejrzenia policjanta po służbie były jak najbardziej uzasadnione- 33-letni mieszkaniec Głogowa wsiadł za kierownicę mając prawie 3 promile alkoholu!

Sprawcy brutalnych pobić w areszcie- to nie był ich pierwszy konflikt z prawem…

13 października działając w bardzo brutalny sposób pobili cztery osoby tylko po to, aby zabrać im telefony komórkowe i pieniądze. Teraz decyzją sądu, podejrzani o rozboje z użyciem noża, dwaj mężczyźni w wieku 35 i 26 lat zostali aresztowani na okres 3 miesięcy.

Narkotyki, włamania, kradzieże- długa lista zarzutów i tylko jeden sprawca.

Zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego 28 – letni głogowianin, usłyszał długą listę zarzutów: posiadanie ponad 200 porcji amfetaminy oraz metaamfetaminy, a także liczne kradzieże i włamania. Mężczyzna spowodował straty na ponad 7000 złotych. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.