Miedziak Sylwester 2018-2019 Przegląd najciekawszych ofert zabaw sylwestrowych szampan
Wyświetl artykuł

Zabawa sylwestrowa? Pamiętaj aby sprawdzić ZAIKS!

W związku ze zbliżającym się SYLWESTREM 2018/2019 Dyrekcja Okręgowa Stowarzyszenia Autorów ZAIKS we Wrocławiu Inspektorat Legnica, realizując postanowienia zawarte w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r. (Dz.U.24 poz. 83 z póź. zmianami), uprzejmie informuje o ustawowym obowiązku uzyskania LICENCJI na wykorzystywanie utworów muzycznych i słowno-muzycznych podczas tej imprezy.
Udostępnij
Miedziak - pieniądze karta kredytowa
Wyświetl artykuł

Karty prepaid: nowoczesna portmonetka

Karty prepaid, inaczej karty przedpłacone zyskują na popularności. Coraz częściej klienci unikają długotrwałego wiązania się z bankiem, bo zależy im na utrzymaniu poczucia niezależności. Pomimo tego, że kartami prepaid można płacić nie są to karty płatnicze w rozumieniu polskiego prawa. Przed wyborem jednej z nich warto przeanalizować jednak możliwości i potencjalne utrudnienia, jakie niesie ze sobą korzystanie z nich.
Udostępnij
Zdjęcie: Wejście - Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie
Wyświetl artykuł

Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie

Szukasz kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub pożyczki hipotecznej? Gubisz się w gąszczu ofert, które oferują banki? Nie masz czasu na zapoznanie się z propozycjami instytucji finansowych lub po prostu się na tym nie znasz? Biuro Kredytowe nr 1 w Głogowie już od ponad roku zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym, co oznacza, że opisane wyżej problemy mogą Cię już nie dotyczyć.
Udostępnij