Miedziak.info.pl 2016-10-20 Międzynarodowy Dzień Mediacji
Wyświetl artykuł

Tydzień mediacji w Głogowie

Od poniedziałku do soboty (17-22 października 2016 r.) w całej Polsce trwa Tydzień Mediacji. To inicjatywa Ministerstwa Sprawiedliwości związana z Międzynarodowym Dniem Mediacji, który od 2005 r. obchodzony jest na świecie w każdy trzeci czwartek października. W Polsce, już po raz czwarty, przedsięwzięcie rozszerzone zostało na cały tydzień.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Nowy nabytek głogowskiej policji

Służby mundurowe w naszym kraju od lat borykają się z problemem braku odpowiedniego wyposażenia oraz sprzętu. Tego typu zakupy wymagają bardzo dużych nakładów finansowych a przez to mogą być realizowane nie tak często, jakby się tego oczekiwało. Taka sama sytuacja tyczy się wydatków na tak ważne cele, jakim jest chociażby zakup radiowozu. Tym bardziej cieszy fakt, że na głogowskich ulicach pojawił się nowy pojazd mający na celu poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście, ponieważ wykorzystywany on będzie głównie przez dzielnicowych.
Udostępnij
Policja Komenda wejście
Wyświetl artykuł

Głogów: Poszukiwani świadkowie wypadku na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wojska Polskiego

Głogowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 13 lipca 2016 r. ok. godz. 8.30 na skrzyżowaniu ulic: Sikorskiego i Wojska Polskiego w Głogowie. W zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy mercedes oraz motocykl suzuki. Osoby, które posiadają wiedzę na temat przebiegu tego zdarzenia, proszone są o kontakt z głogowską komendą.
Udostępnij