Puchar Polski: Chrobry Głogów zagra z Legią Warszawa!

Najlepsza drużyna poprzedniego sezonu w Polsce, Legia Warszawa, będzie rywalem Chrobrego Głogów w meczu 1/8 finału krajowego pucharu. Klub ze stolicy wygrał Puchar Polski w poprzednim sezonie i obecnie celuje w obronę trofeum. Dla pomarańczowo-czarnych będzie to więc niezwykle trudna przeprawa.

W sobotę trudna przeprawa SPS Chrobrego Głogów

W najbliższą sobotę siatkarze SPS Chrobrego Głogów zagrają mecz 7. kolejki drugoligowej grupy IV. Przed pomarańczowo-czarnymi trudne zadanie, bowiem gościć będą na parkiecie w Oławie. Aktualnie głogowianie zajmują trzecie miejsce w tabeli. Olavia ma na swoim koncie jeden punkt mniej i jest piąta.

W czwartek Chrobry Głogów pozna rywala w 1/8 finału Pucharu Polski

8 listopada o godz. 12:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. W gronie drużyn, które zagrają na tym etapie rozgrywek, cały czas jest pierwszoligowy Chrobry Głogów. W poprzedniej rundzie pomarańczowo-czarni wygrali w Siedlcach 2:1.

Znów najlepszy! Złoto dla głogowianina Bartosza Derenowskiego!

Głogowianin, Bartosz Derenowski okazał się najlepszym zawodnikiem Octopus Cup. Barton startował w kategorii elita czyli czarne i brązowe pasy. Stoczył cztery walki, z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Octopus Cup to drugie co do wielkości zawody w kimonach, które przez wielu traktowane są jako ostatnie przetarcie przed Mistrzostwami Polski w brazylijskim jiu-jitsu..

Kolejny sukces Głogowskiego Klubu Judo- wszyscy wrócili z medalami!

W miniony weekend 22 osobowa załoga Głogowskiego Klubu Judo wystartowała w 3 kolejce Super Ligii Judo. Był to bardzo udany turniej dla głogowian- wszyscy młodzi zawodnicy wrócili z medalami. Sukces cieszy tym bardziej ,że był to jeden z najważniejszych turniejów, brało w nim udział około 1000 judoków z Polski, jak również z zagranicy…