MalaAkademia.glogow.pl - Najlepsze kursy w Głogowie! Nauczymy Cię! Skutecznie.
Baner Konferencja i warsztaty „Twój pomysł, nasze pieniądze – ZAŁÓŻ WŁASNĄ FIRMĘ” 22.03.2017 g.10.00 Zamek w Głogowie

Świetny początek Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-czarne zdecydowanie lepsze od wałbrzyszanek

Kapitalnie rozpoczęły piłkarską wiosnę na ligowych boiskach piłkarki Chrobrego Głogów. Zespół prowadzony przez Artura Przybyła w bardzo dobrym stylu pokonał na swoim terenie Victorię Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 4:1 i dopisał do swojego konta cenne trzy punkty. W następnej kolejce pomarańczowo-czarne czeka kolejny ważny sprawdzian, tym razem w Nowej Rudzie.

Głogowianki odważnie rozpoczęły mecz i starały się od początku atakować bardziej doświadczone przeciwniczki. Co najważniejsze, przyniosło to dobre efekty, bo po kwadransie gry Chrobry Głogów prowadził 1:0. Najprzytomniej w polu karnym wałbrzyszanek zachowała się Wiktoria Lasota i to ona wpisała się na listę strzelców. W 27. minucie pomarańczowo-czarne powiększyły przewagę po bramce Beaty Szperlik, jednak przyjezdne odpowiedziały już pięć minut później. Do przerwy podopieczne trenera Artura Przybyła prowadziły więc 2:1.

Po zmianie stron strzelał już tylko Chrobry. Głogowianki powiększyły przewagę w 43. minucie po strzale Julii Pietrzak. Rezultat ustaliła natomiast Małgorzata Momot, która sposób na bramkarkę rywala znalazła w 62. minucie rywalizacji. – „Gratuluję dziewczynom pierwszego zwycięstwa, bo było nam ono bardzo potrzebne, a dziś naprawdę na nie zasłużyły. Wysokie zwycięstwo cieszy, choć nasza gra pozostawiała jeszcze trochę do życzenia” – powiedział po końcowym gwizdku trener A. Przybył.

Żeński Chrobry Głogów pokonał faworyzowany zespół z Wałbrzycha, dzięki czemu udanie zainaugurował piłkarską wiosnę i dopisał do swojego konta cenne trzy punkty. Mimo to są elementy nad którymi należy pracować i starać się je poprawić przed kolejnymi spotkaniami. – „Prowadziliśmy grę, ale przy tak korzystnym wyniku graliśmy zbyt nerwowo, popełniając przez to niewymuszone błędy. Szkoda troszkę straconej bramki. Mam nadzieję, że nasza praca i rywalizacja na treningach da nam jeszcze powody do radości w tej rundzie” – dodał opiekun piłkarek Chrobrego Głogów.

Przed głogowiankami kolejny ważny sprawdzian, bo za dwa tygodnie zagrają w Nowej Rudzie, gdzie trzeba będzie celować w kolejne zwycięstwo.

Chrobry Głogów – Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 4:1 (2:1)

Bramki (Chrobry): Lasota 14, Szperlik 27, Pietrzak 43, Momot 62.

Chrobry: Surlas (89. Stypińska) – Kamieniecka M., Tarnowska, Anioł (76. Onufrak), Wróbel (63. Zelewska), Momot (77. Franas), Gniewosz, Szperlik, Gajewska, Lasota (57. Kamińska (78. Chojnacka)), Pietrzak (70. Trela).

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (zachód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bielawianka Bielawa 7 18 6 0 1 33-6 4 0 0 15-1 2 0 1 18-5
2.  Akademia Orlik Jelenia Góra 8 13 4 1 3 20-17 3 0 1 11-8 1 1 2 9-9 2 3 1 0 1 8-5
3.  Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 8 13 4 1 3 20-18 2 1 1 11-9 2 0 2 9-9 2 3 1 0 1 5-5
4.  Ziemia Lubińska Czerniec 7 13 4 1 2 16-18 2 1 0 7-5 2 0 2 9-13 2 3 1 0 1 3-6
5.  Polonia Świdnica 8 11 3 2 3 26-13 1 2 1 16-9 2 0 2 10-4 1 3 1 0 0 4-1
6.  Piast Nowa Ruda 8 11 3 2 3 15-15 2 0 2 7-6 1 2 1 8-9 1 0 0 0 1 1-4
7.  Chrobry Głogów 8 7 1 4 3 10-14 1 1 2 7-8 0 3 1 3-6
8.  Grom Udanin 8 1 0 1 7 3-42 0 1 3 2-21 0 0 4 1-21

/fot. Lejdis Team MCWR Chrobry Głogów/

Poznański test piłkarzy Chrobrego Głogów. Niezły występ mimo porażki

Korzystając z wolnego weekendu od ligowego meczu, piłkarze Chrobrego Głogów zagrali sparingowe spotkanie z Lechem Poznań. Głogowianie rozegrali całkiem niezłe zawody, co może dodać otuchy przed powrotem do pierwszoligowej rywalizacji. Pomarańczowo-czarni polegli w Wielkopolsce 0:2, jednak trener Ireneusz Mamrot stara się doszukiwać pozytywów i liczy, że zespół zaprezentuje się z dobrej strony podczas najbliższych meczów o punkty.

Chrobry Głogów miał pierwotnie rozegrać w ten weekend derbowe spotkanie w Legnicy. Spotkanie w lidze zostało przeniesione na środę 5 kwietnia, w związku z czym pomarańczowo-czarni zmierzyli się w towarzyskim meczu z Lechem Poznań. Wielkopolska drużyna to jeden z kandydatów do zdobycia tytułu mistrza Polski, stąd też sparing był niezwykle cenną lekcją dla zawodników trenera Ireneusza Mamrota.

W spotkaniu z Lechem Poznań opiekun głogowskiego pierwszoligowca nie skorzystał z usług Mateusza Machaja. Kluczowy zawodnik pomarańczowo-czarnych zmaga się z kontuzją. W najbliższym meczu w lidze nie zagra jednak z powodu kartek. – „Mateusz ma duży wpływ na naszą grę ofensywną, ale trzeba oddać chłopakom, że od tej strony wyglądało bardzo dobrze i potrafiliśmy stwarzać sobie sytuacje bez niego” – ocenił trener Chrobrego Głogów.

Strzelanie w sobotnim sparingu rozpoczęli gospodarze w 14. minucie gry. Futbolówkę z jedenastego metra skierował do bramki Marcin Robak i poznański zespół prowadził 1:0. Wcześniej atakowali głównie głogowianie, którzy stworzyli sobie dwie dobre okazje strzeleckie. Żadna z nich nie została jednak zamieniona na bramkę, co skutecznie uczynili zawodnicy z Poznania.

Mimo straty bramki, pomarańczowo-czarni w dalszym ciągu starali się atakować. Najlepszą okazję zmarnował Karol Danielak, który znalazł się w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem gospodarzy. Ani on, ani poprawiający Paweł Wojciechowski nie wpakowali jednak futbolówki do siatki. Do przerwy Lech Poznań prowadził jedną bramką.

Po zmianie stron próbowały obie drużyny, jednak więcej okazji stworzył sobie przedstawiciel Lotto Ekstraklasy. W kilku przypadkach dobrze spisywał się bramkarz głogowian, Anatoli Gospodinov. Pokonać bułgarskiego golkipera udało się dopiero Łukaszowi Trałce. Zawodnik „Kolejorza” ustalił wynik spotkania w 86. minucie i Chrobry przegrał w Poznaniu 0:2.

„Grając bez punktowej presji, zespół zaprezentował się z dobrej strony. Nie chciałbym jednak przesadnie chwalić, bo to tylko sparing. Do tego stwarzając sobie tyle sytuacji z takim rywalem jak Lech powinniśmy wykorzystać jedną lub dwie. Nie ma co za dużo gadać” – powiedział opiekun Chrobrego Głogów. – „Ten mecz to duży pozytyw, wynik gorszy, ale nie będziemy narzekać. Najważniejsze to przełożyć to na ligę, w odpowiedni mentalnie sposób podejść do meczu ze Stalą. Jeśli chodzi o poziom gry – ten sam. W przypadku skuteczności – jednak musi być lepsza” – dodał trener Mamrot.

Chrobry na ligowe boiska powróci w piątek 31 marca, by zmierzyć się ze Stalą Mielec. 5 kwietnia pomarańczowo-czarni zagrają w Legnicy, natomiast cztery dni później w Tychach. To będzie prawdziwy pierwszoligowy maraton!

LECH POZNAŃ – CHROBRY GŁOGÓW 2:0 (1:0)
1:0 Robak 14 (k)
2:0 Trałka 86

LECH: Putnocky (18. Burić) – Wasielewski, Nielsen, Dudka, Kostevych (26. Wilusz), Makuszewski (58. Pawłowski), Gajos (46 Trałka), Tetteh, Radut (58. Jevtić), Robak, Nicki Bille (58. Majewski).

CHROBRY: Gospodinov – Ilków-Gołąb, Pawlik, Michalec, Wawszczyk, Danielak (70. Sędziak), Kona (46. Hodowany), Gąsior (60. Bonecki), Machaj B. (60. Kaczmarek), Szczepaniak (75. Borecki), Wojciechowski (46. Napolov).

/fot. Lech Poznań/

Pomarańczowo-czarni zagrają towarzysko z Lechem Poznań

W związku z przeniesieniem derbowego meczu Chrobrego Głogów w Legnicy na nowy termin (5 kwietnia), w najbliższy weekend podopieczni Ireneusza Mamrota nie zagrają o ligowe punkty. Głogowski pierwszoligowiec wykorzysta jednak przerwę w rozgrywkach i już jutro zagra sparingowy mecz z Lechem Poznań. Pojedynek  głogowian z trzecim zespołem Lotto Ekstraklasy odbędzie się w stolicy Wielkopolski.

Piłkarze Chrobrego Głogów zanotowali nieudany start piłkarskiej wiosny. W trzech pierwszych meczach, pomarańczowo-czarni wywalczyli zaledwie jeden punkt, remisując u siebie ze Zniczem Pruszków (1:1). Później podopieczni trenera Ireneusza Mamrota przegrali jeszcze w Bielsku-Białej (1:2), a takim samym rezultatem zakończyła się też domowa potyczka z Wisłą Puławy. W najbliższy weekend głogowianie mieli rozegrać prestiżowy mecz w Legnicy, jednak do derbowej konfrontacji dojdzie dopiero 5 kwietnia. W związku z tym głogowski pierwszoligowiec zagra sparingowy mecz w Poznaniu.

Lech Poznań to aktualnie trzeci zespół Lotto Ekstraklasy i jeden z kandydatów do zdobycia mistrzostwa Polski. Wielkopolska drużyna udanie rozpoczęła ligowe rozgrywki w bieżącym roku kalendarzowym, a z powodzeniem rywalizuje też w Pucharze Polski. Na ligowych boiskach „Kolejorz” zgromadził 48 punktów w 26 spotkaniach i traci zaledwie jedno oczko do liderującej Jagiellonii Białystok. Położenie poznańskiej drużyny w tabeli mogłoby wyglądać jeszcze lepiej, gdyby w ostatniej kolejce zespół wywiązał się z roli faworyta i pokonał przed własną publicznością Górnika Łęczna (0:0).

Pomarańczowo-czarni, po słabym starcie, muszą wrócić na właściwe tory i zbierać punkty, które poprawią ligową sytuację głogowian. Zespół prowadzony przez Ireneusza Mamrota znajduje się aktualnie w strefie barażowej i ma zaledwie cztery punkty przewagi nad miejscem zagrożonym spadkiem z pierwszej ligi. Do walki na zapleczu Lotto Ekstraklasy głogowscy piłkarze wrócą 31 marca, kiedy przy Wita Stwosza zmierzą się ze Stalą Mielec. Później czekają ich kolejne ważne spotkania – 5 kwietnia w Legnicy i cztery dni później w Tychach.

„Zagraliśmy trzy mecze i nie zamierzam się niepokoić tym, że po dwutygodniowej przerwie zagramy w kilka dni następne trzy. Chłopcy są dobrze przygotowani fizycznie, to nasz atut, nie rywali. Mamy teraz czas, by się ogarnąć” – powiedział trener Mamrot w rozmowie z portalem Futbolfejs.pl.

Pomarańczowo-czarni grali sparing z Lechem Poznań przed rokiem. Wówczas wielkopolski zespół zwyciężył 3:0. Jak będzie tym razem, dowiemy się już jutro. Początek towarzyskiego spotkania zaplanowano na godz. 15.

/fot. Chrobry Głogów S.A./

Żeński Chrobry Głogów wraca do gry o punkty

W najbliższą sobotę trzecioligowe piłkarki Chrobrego Głogów powrócą do walki o punkty. Podopieczne Artura Przybyła zagrają na początek z Victorią Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych, trzecim zespołem tabeli dolnośląskiej grupy zachodniej. W ostatnim sparingu przez wznowieniem rozgrywek, pomarańczowo-czarne zremisowały z liderem grupy wschodniej 2:2.

Ostatnim zimowym sparingpartnerem zawodniczek Chrobrego Głogów był Sukces Gmina Oleśnica. Lider III ligi dolnośląskiej (wschód) to jeden z kandydatów do awansu. Rywalki na ligowych boiskach wygrały wszystkie siedem spotkań i w bardzo dobrym stylu rozsiadły się w fotelu lidera rozgrywek. Oleśniczanki legitymują się też imponującym bilansem bramkowym, który wynosi aktualnie 38-2.

Piłkarki Chrobrego Głogów zmierzyły się z Sukcesem na boisku w Wierzchowicach. Głogowianki objęły prowadzenie w 22. minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Paulinę Anioł. Przyjezdne jeszcze przed przerwą doprowadziły do remisu. Chwilę przed zakończeniem pierwszej części rywalizacji, na listę strzelców wpisała się Dominika Krawczyńska.

Po zmianie stron znów jako pierwsze trafiły pomarańczowo-czarne. Bramkarkę lidera wschodniej grupy pokonała Sara Trela, dla której było to pierwsze trafienie w barwach głogowskiej drużyny. Radość z wyniku nie trwała jednak długo. Już trzy minuty później przeciwniczki doprowadziły do wyrównania i takim rezultatem zakończył się cały mecz. – „Dziękuje zawodniczkom za grę w tych trudnych warunkach. Ostatni sparing miał być próbą generalną przed ligą, niestety z różnych względów nie mogliśmy dziś podobnie jak Sukces wystąpić w optymalnym ustawieniu. Mecz pokazał, że na wiosnę może być ciekawa rywalizacja o skład. Nie ustrzegliśmy się błędów, z których mam nadzieję wyciągniemy odpowiednie wnioski na przyszłość. Myślę, że wyniki ze spotkań sparingowych napawają optymizmem przed pierwszym meczem ligowym” – ocenił opiekun głogowianek, Artur Przybył.

W najbliższą sobotę pomarańczowo-czarne powrócą do walki na ligowych boiskach. Na początek głogowianki zagrają z Victorią Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych. Pierwsze spotkanie, rozegrane na terenie rywalek, zakończyło się remisem 1:1.

Początek sobotniej rywalizacji na trzeciej płycie stadionu Chrobrego Głogów o godz. 11.

Chrobry Głogów S.A. – ŻAP Sukces Gmina Oleśnica 2:2 (1:1)
bramki Chrobry – Anioł (rzut karny) 22′, Trela 60′
bramki Sukces – Krawczyńska 38′, Błasiak 63′

Chrobry Głogów: Surlas – Gajewska, Szperlik, Anioł, Wróbel, Momot, Gniewosz, Onufrak, Lasota, Kamińska, Pietrzak.
Z ławki  wchodziły: Stypińska – Gnach, Wierzbicka, Franas, Zelewska, Trela, Chojnacka.

5.  Polonia Świdnica 7 8 2 2 3 21-13 1 2 1 16-9 1 0 2 5-4 1 3 1 0 0 4-1
6.  Piast Nowa Ruda 7 8 2 2 3 10-15 1 0 2 2-6 1 2 1 8-9 1 0 0 0 1 1-4
7.  Chrobry Głogów 7 4 0 4 3 6-13 0 1 2 3-7 0 3 1 3-6
8.  Grom Udanin 7 1 0 1 6 3-37 0 1 3 2-21 0 0 3 1-16

Chrobry Głogów przegrał ważny mecz z Wisłą Puławy. Pomarańczowo-czarni w strefie barażowej

Słaby mecz rozegrali przed własną publicznością zawodnicy Chrobrego Głogów, którzy przegrali ligowe spotkanie z Wisłą Puławy (1:2). Głogowianie zdobyli pierwszą bramkę w meczu, jednak w ostatnich trzech minutach goście dwukrotnie wpisali się na listę strzelców i wywalczyli ważny komplet punktów. Porażka sprawiła, że podopieczni Ireneusza Mamrota zajmują aktualnie miejsce w strefie barażowej.

Mecz z Wisłą Puławy był niezwykle ważny, bowiem goście zajmowali przed kolejką miejsce w strefie barażowej. Podopieczni Ireneusza Mamrota potrzebowali punktów, by zwiększyć przewagę nad dołem tabeli. Sobotnia rywalizacja zwiastowała więc spore emocje, bo obie drużyny celowały w zwycięstwo.

Na pierwszą bramkę trzeba było czekać aż do 73. minuty. Wówczas pomarańczowo-czarni objęli prowadzenie po trafieniu Łukasza Szczepaniaka. Podopieczni Ireneusza Mamrota nie zdołali jednak utrzymać prowadzenia do końcowego gwizdka. W 87. oraz 90. minucie bramki dla gości strzelał Sylwester Patejuk i komplet punktów powędrował do Puław.

„Przegrywamy w dramatycznych okolicznościach. W pierwszej połowie dużo nerwowości w  grze obu zespołów. Presja tego meczu spowodowała, że był problem z wymianą podań. Druga część była już lepsza w naszym wykonaniu. Ale przegraliśmy i jesteśmy bardzo niezadowoleni. W takich momentach trzeba zachowywać koncentrację. Mocno skomplikowaliśmy sobie sytuację. Zwycięstwo pozwoliłoby odskoczyć. Nie ma zwycięstwa, więc nie ma o czym mówić. Do końca trzeba będzie bardzo mocno walczyć”- ocenił trener głogowian, Ireneusz Mamrot.

„Wygraliśmy bardzo ważny mecz, choć do osiemdziesiątej którejś minuty przegrywaliśmy i naprawdę było ciężko. W pierwszej połowie było to spotkanie bardziej poukładane. W drugiej już bardziej żywiołowe, poszliśmy na wymianę ciosów i lepiej wyszedł z tego Chrobry. Ale później rzut wolny i piękna bramka Sylwka Patejuka. To jego doświadczenie” – powiedział Adam Buczek, opiekun gości.

Porażka z Wisłą sprawiła, że Chrobry zajmuje obecnie miejsce w strefie barażowej. Pomarańczowo-czarni mają w swoim dorobku 24 punkty, co daje cztery oczka przewagi nad miejscem spadkowym. 31 marca głogowianie zagrają przy Wita Stwosza ze Stalą Mielec.

CHROBRY GŁOGÓW – WISŁA PUŁAWY 1:2 (0:0)

1:0 Szczepaniak 73

1:1 Patejuk 87

1:2 Patejuk 90

CHROBRY: Gospodinov – Ilków-Gołąb, Michalec, Wieteska, Hodowany, Danielak, Bonecki (46. Kona), Gąsior, Wojciechowski, Machaj M. (85. Michalski), Kaczmarek (64. Szczepaniak).

WISŁA: Witan – Sedlewski, Żemło, Pielach, Lytvynyuk, Maksymiuk, Kolehmainen (70. Nowak), Szczotka, Smektała (78. Pożak), Patejuk, Idzik (69. Popiołek).

ŻÓŁTE KARTKI: Bonecki, Machaj M., Gąsior.

SĘDZIA: Mariusz Korpalski (Toruń).

WIDZÓW: 450.

Piłka nożna: Miedź Legnica – Chrobry Głogów w środę 5 kwietnia

Znana jest data rozegrania derbowego meczu piłkarskiej I ligi pomiędzy Miedzią Legnica a Chrobrym Głogów. Spotkanie o ligowe punkty odbędzie się w środę 5 kwietnia, a nie jak pierwotnie planowano w ostatni weekend marca. Powodem jego przesunięcia są powołania zawodników do młodzieżowych reprezentacji Polski. Pomarańczowo-czarni „oddadzą” do kadry narodowej jednego, natomiast legniczanie dwóch graczy.

Początkowo mecz zaplanowano na piątek 24 marca, jednak później przesunięto go o jeden dzień. W tym czasie zawodnicy będą przebywać z narodowymi reprezentacjami, stąd też Miedź Legnica wnioskowała o przełożenie derbów na inny termin. Trener Ryszard Tarasiewicz nie mógłby skorzystać z Michała Bartkowiaka oraz Damiana Rasaka, natomiast Ireneusz Mamrot musiałby zestawić defensywę bez wypożyczonego z Legii Warszawa Mateusza Wieteski.

Nowy termin rozegrania derbowego pojedynku w Legnicy to 5 kwietnia (środa). Nie jest jeszcze znana godzina jego rozpoczęcia, jednak najbardziej prawdopodobna wydaje się 18:30. Nie będzie również transmisji w telewizji, choć ta była planowana, gdyby mecz rozegrano w ostatni weekend marca.

Bartkowiak i Rasak z Miedzi oraz Wieteska z Chrobrego zagrają w dwóch meczach młodzieżowej reprezentacji Polski. Najpierw biało-czerwoni, w ramach Turnieju Czterech Narodów U-20, zmierzą się z Włochami, natomiast później zagrają towarzysko z reprezentacją Grecji.

Po dwóch spotkaniach rundy wiosennej, podopieczni trenera Ireneusza Mamrota zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów. Ich przewaga nad strefą barażową wynosi zaledwie dwa oczka. Legniczanie w ostatni weekend zrehabilitowali się za porażkę w Grudziądzu i pokonali przed własną publicznością Bytovię Bytów (2:1). Co ciekawe, gospodarze wykonywali w tym meczu aż trzy rzuty karne i to właśnie dwa z nich zapewniły trzy punkty. W chwili obecnej Miedź zajmuje 6. lokatę i traci cztery punkty do miejsca premiowanego awansem.

W najbliższej kolejce Chrobry zagra na swoim terenie z Wisłą Puławy, natomiast podopieczni Ryszarda Tarasiewicza pojadą do Suwałk.

Mar 29@10:00 – 12:00
Chór Radocha zaprasza wszystkich zainteresowanych seniorów na zajęcia, które odbywają się w każdą środę w godz. 10:00 – 12:00. Opiekun grupy: Helena Kamińska. Zapraszamy!
10:00 Sztuki walki z Bartoszem Derenow... @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
Mar 29@10:00
Sztuki walki z Bartoszem Derenowskim @ Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY (MCK Mayday)
JUŻ DZIAŁAJĄ w MCK MAYDAY! Zajęcia różnego rodzaju SZTUK WALKI, prowadzone przez BARTOSZA DERENOWSKIEGO. BARTOSZ DERENOWSKI – utytułowany zawodnik w brazylijskim Ju Jitsu i SUBMISSON FIGHT. Medalista Mistrzostw Europy, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Polski. Zajęcia[...]
12:00 Happy Hours
Happy Hours
Mar 29@12:00 – 17:00
Happy Hours
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od 12.00 do 17.00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie mrożoną[...]
12:00 Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Piwnica Artystyczna: Happy Hours @ Piwnica Artystyczna pod Św. Mikołajem
Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem codziennie oferuje głogowianom Happy Hours. Od godz. 12:00 do 17:00 lane będzie czeskie piwo oraz w pełni naturalne soki w obniżonej cenie. Dodatkowo pracownicy gorąco zapraszają na letnie ochłodzenie[...]
15:15 MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
MOK: Dziecięca sekcja plastyczna @ MOK, sala plastyczna
Mar 29@15:15 – 16:00
DZIECIĘCA SEKCJA PLASTYCZNA: Dzieci 4-7 lat poniedziałki i środy, godz. 15.20 – 16.00 sala plastyczna MOK prowadząca Joanna Kinder Bezpłatnie, po uprzednim zapisaniu dziecka w BOK. Zapraszamy!
16:00 Kluby Środowiskowe MCWR @ Miejskie Centrum Wspierania Rodziny
Kluby Środowiskowe MCWR @ Miejskie Centrum Wspierania Rodziny
Mar 29@16:00
Miejskie Centrum Wspierania Rodziny oferuje szeroki wachlarz Klubów Środowiskowych skierowanych do mieszkańców Głogowa. Są to cykliczne spotkania o charakterze otwartym. Każdy uczestnik może proponować tematy spotkań. Edukacyjno-terapeutyczna działalność klubów łączy się z działalnością kulturową i[...]
18:00 Kurs aktorski w Miejskim Ośrodku... @ MOK, sala baletowa
Kurs aktorski w Miejskim Ośrodku... @ MOK, sala baletowa
Mar 29@18:00 – 20:00
KURS AKTORSKI środy, godz. 18.00 – 20.00, sala baletowa MOK, prowadząca: Aleksandra Leosz koszt: 40zł/miesięcznie Serdecznie zapraszamy!
19:00 Fitness Total Body Workout @ Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Fitness Total Body Workout @ Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Mar 29@19:00 – 20:00
Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach Fitness Total Body Workout, które odbywają się w każdy poniedziałek oraz środę w Gimnazjum nr 2 w Głogowie. Zyskaj radość energię, popraw kondycję, spal setki kalorii i bądź fit![...]
Mar
30
czw
09:00 SLOW JOGGING, czyli sport dla ka... @ Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA
Mar 30@09:00 – 10:30
SLOW JOGGING, czyli sport dla każdego @ Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA | Głogów | Województwo dolnośląskie | Polska
ZAPRASZAMY osoby młode oraz seniorów 50/60+ w każdy wtorek o godz. 09.00-10.30 do Stowarzyszenia dla Dzieci i Młodzieży SZANSA Perseusza 13, 67-200 Głogów, tel. (76) 727 60 70 na zajęcia sportowe SLOW JOGGING czyli sport dla każdego Zalety tego sportu: Naturalny i[...]