Skromne zwycięstwo i lider rezerw Chrobrego Głogów

Jednobramkowe zwycięstwo rezerw Chrobrego Głogów pozwoliło im awansować na fotel lidera rozgrywek zachodniej grupy dolnośląskiej IV ligi. Pomarańczowo-czarni, wsparci zawodnikami z pierwszego zespołu, wygrali wyjazdowe spotkanie z Włókniarzem Mirsk 1:0.

Przerwa pierwszoligowego Chrobrego Głogów

Dopiero w piątek 14 września zagrają o kolejne ligowe punkty piłkarze Chrobrego Głogów. W najbliższy weekend pomarańczowo-czarni mieli zmierzyć się z Puszczą Niepołomice, ale spotkanie to zostało przełożone na 19 września. Kilka dni wcześniej do Głogowa przyjedzie natomiast GKS Katowice.

Piłka nożna: Rewelacyjny początek Chrobrego II Głogów

Cztery mecze i cztery zwycięstwa – tak prezentuje się bilans rezerw Chrobrego Głogów, które są aktualnie wiceliderem zachodniej grupy IV ligi. W miniony weekend drugi zespół pomarańczowo-czarnych pokonał na swoim boisku Odrę Ścinawa 3:0.

Tym razem się nie popisali- porażka Chrobrego w Opolu

Nie na taki mecz czekali kibice Chrobrego! Po ostatniej wygranej z Chojniczanką wzrosły oczekiwania na kolejne bramki w wykonaniu pomarańczowo- czarnych. Niestety, podczas wczorajszego spotkania mogliśmy oglądać gole- ale tylko te wpadające do naszej bramki. Przegrana 3:0 smuci, jednak tendencja do skrajnie odmiennych wyników daje nadzieje, że kolejny mecz Chrobrego będzie tym razem miłą niespodzianką…

Chrobry znów w formie! Pomarańczowo- czarni pokonali Chojniczankę 2:0

Na taki mecz czekali wszyscy kibice Chrobrego Głogów! W niedzielnym spotkaniu, pomarańczowo- czarni pokonali Chojniczankę Chojnice 2:0. Pierwszą bramkę zdobył już w 3 minucie meczu Konrad Kaczmarek, a kolejnego gola, w 45 minucie strzelił  Bartosz Machaj. Na stadionowych trybunach przy Wita Stwosza 3 zasiadło ponad 600 osób – a wczoraj było co oglądać…