W czwartek Chrobry Głogów pozna rywala w 1/8 finału Pucharu Polski

8 listopada o godz. 12:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. W gronie drużyn, które zagrają na tym etapie rozgrywek, cały czas jest pierwszoligowy Chrobry Głogów. W poprzedniej rundzie pomarańczowo-czarni wygrali w Siedlcach 2:1.

Znów najlepszy! Złoto dla głogowianina Bartosza Derenowskiego!

Głogowianin, Bartosz Derenowski okazał się najlepszym zawodnikiem Octopus Cup. Barton startował w kategorii elita czyli czarne i brązowe pasy. Stoczył cztery walki, z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Octopus Cup to drugie co do wielkości zawody w kimonach, które przez wielu traktowane są jako ostatnie przetarcie przed Mistrzostwami Polski w brazylijskim jiu-jitsu..

Kolejny sukces Głogowskiego Klubu Judo- wszyscy wrócili z medalami!

W miniony weekend 22 osobowa załoga Głogowskiego Klubu Judo wystartowała w 3 kolejce Super Ligii Judo. Był to bardzo udany turniej dla głogowian- wszyscy młodzi zawodnicy wrócili z medalami. Sukces cieszy tym bardziej ,że był to jeden z najważniejszych turniejów, brało w nim udział około 1000 judoków z Polski, jak również z zagranicy…

Głogowianie zdobyli komplet medali na Mistrzostwach Polski!

15 zawodników Głogowskiego Klubu Judo wystartowało w sobotę na Mistrzostwach Polski – Polskiej Akademii jiu-jitsu w judo. Głogowianie wrócili z turnieju z kompletem medali -wywalczyli 1 złoty, 3 srebrne oraz 11 brązowych krążków. Był to kolejny sprawdzian ich umiejętności, który umożliwi jeszcze lepsze przygotowanie do kolejnych, ważnych zawodów…

Bartosz Derenowski na podium- złoto dla głogowianina!

Głogowianin, trener, mistrz świata w brazylijskim Jiu-Jitsu, zdobywca wielu tytułów i posiadacz chyba niezliczonej już ilości medali właśnie wrócił do Głogowa z kolejnym zwycięstwem. W Pucharze Polski w Grapplingu 2018 w formule bez kimon Bartosz Derenowski wywalczył złoto. W finale głogowianin pokonał reprezentanta Białorusi.