Sylwester 2018/2019 w Głogowie
Sprawdź najciekawsze oferty!

Miedziak przedszkole stołówka stoły rysunki
Wyświetl artykuł

ZUS radzi: Co ma zrobić rodzic gdy drzwi przedszkola są zamknięte?

Rodzice, którzy zastaną drzwi przedszkola zamknięte zastanawiają się jak zapewnić opiekę swojemu maluchowi. W sytuacji, gdy nie mają, z kim zostawić dziecka mogą zająć się nim sami i wystąpić do pracodawcy o wypłatę zasiłku opiekuńczego. Zasiłek opiekuńczy przysługuje, bowiem rodzicom nie tylko wtedy, gdy ich dziecko zachoruje i wymaga opieki, ale także w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły, do których dziecko uczęszcza.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Wieczorne kolędowanie dla Zuzi, a wcześniej zbiórka paczek świątecznych dla osób bezdomnych

Wszystkim głogowianom pochłoniętym świątecznymi przygotowaniami przypominamy, że w środę 19-tego grudnia wielki finał akcji „Kolędy dla Zuzi”. W Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny. Na scenie wystąpią głogowscy sportowcy i nauczyciele, którzy przy wsparciu chóru wokalistów Studia Talentów MOK w Głogowie zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy. Cel jest jeden- zbieramy na „Cztery kółka dla Zuzi”.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Otwierają w poniedziałek. Nie wszystkim się to podoba

Na jego budowę czekało wielu właścicieli czworonogów, w końcu udało się- w Głogowie mamy pierwszy, profesjonalny wybieg dla psów! Zadanie zostało zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego z 2017 roku. Wielkie otwarcie już w poniedziałek 17-go grudnia. I choć wielu głogowian pozytywnie wypowiada się na temat tej inwestycji, pojawiły również się głosy krytyki. Powód? Oczywiście pieniądze…
Udostępnij
X
X