Sylwester 2018/2019 w Głogowie
Sprawdź najciekawsze oferty!

Wyświetl artykuł

Smacznie i zdrowo- głogowska biblioteka zaprasza na spotkanie z Iwoną Zasuwą.

Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie zaprasza na kolejne rozmowy kulinarne i dietetyczne. Tym razem gościem w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15 będzie Iwona Zasuwa, autorka bestsellerowej „Smakoterapii”, królowa kaszy jaglanej. Pani Iwona jest muzykiem i pedagogiem, od 20 lat współpracuje przy niemal wszystkich projektach Kayah, gotowanie jest jej drugą wielką pasją. Co jeść, żeby nie chorować? Jak gotować smacznie i zdrowo? Na te i inne pytania odpowie pani Iwona już 26 listopada, spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Nadciśnienie, astma, miażdżyca, alergie- czy na pewno do końca życia? Wykład w głogowskiej bibliotece.

Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie to miejsce, gdzie nie tylko znajdziemy interesującą nas lekturę. To właśnie tutaj, podczas organizowanych cyklicznie spotkań można wysłuchać ciekawych wykładów, porozmawiać z autorami książek oraz pasjonatami podróży. Tym razem 20-tego listopada Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie będzie gościć naturoterapeutkę i zielarkę- panią Barbarę Kazan…
Udostępnij
Wyświetl artykuł

„Nie nowotworom u dzieci” – badania profilaktyczne dla najmłodszych mieszkańców Głogowa!

Rusza nowy program profilaktyki zdrowotnej w Głogowie! W dniach 30 listopada i 1 grudnia odbędą się w naszym mieście bezpłatne badania USG dla dzieci. W ramach akcji „Nie nowotworom u dzieci “ przebadanych zostanie 140 najmłodszych mieszkańców Głogowa, w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Kiedy i jak można zarejestrować dziecko?
Udostępnij
Wyświetl artykuł

ZUS: od września renty socjalne w górę

Od 1 września wysokość renty socjalnej wzrośnie o 164,77 zł. W województwie dolnośląskim ZUS z urzędu podwyższy prawie 18 tys. rent. Wypłaci też wyrównania za okres od czerwca do września bieżącego roku. Podwyższenie wysokości renty ma związek z wejściem w życie ustawy z 9 maja 2018 roku o zmianie ustawy o rencie socjalnej. Zgodnie z przepisami ustawy wysokość renty socjalnej ma być równa kwocie najniższej renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy, a ta wynosi 1029,80 zł.
Udostępnij
X
X