Miedziak.info.pl Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów List Koperta Kartka
View Post

Maraton Pisania Listów Amnesty International- kilka Twoich minut może zmienić czyjeś życie!

Wielkimi krokami zbliża się kolejny już Maraton Pisania Listów -Międzynarodowa Akcja w obronie praw człowieka na świecie. Maraton po raz pierwszy został zorganizowany w Polsce w 2001 roku. Pomysłodawcami akcji byli aktywistki i aktywiści warszawskiej grupy Amnesty. W ciągu kilku lat ta lokalna inicjatywa urosła do rangi jednego z największych i najważniejszych wydarzeń w obronie praw człowieka na świecie. W 2017 roku podjęto 5,5 mln akcji, w samej Polsce napisano ponad 300 000 listów. Pora pobić kolejny rekord! Pomóc może każdy, wystarczy jedynie poświęcić kilka minut swojego czasu…
Share
View Post

Świąteczna Ciężarówka Coca-Cola znów zawita do Głogowa!

W zeszłym roku ten czerwony wóz zrobił niemałe zamieszanie na głogowskim rynku. Głośna muzyka, mocne oświetlenie, rozmaite atrakcje i oczywiście tłumy ludzi spragnionych świątecznego klimatu. Dla wszystkich wielbicieli najgłośniejszych i najbardziej świątecznych ciężarówek na świecie mamy dobrą wiadomość- Głogów ponownie znalazł się na świątecznej trasie Coca-Cola.
Share
2013-10-28-patrol saperski@ Głogów-01-
View Post

Ewakuacja rozpocznie się o godzinie 7.00. Które ulice obejmie?

Bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Głogowa!W związku ze znalezieniem na terenie budowy przy ul. Alei Wolności bomby lotniczej z czasów II Wojny Światowej wystąpiła konieczność jej wydobycia i wywiezienia.15 listopada od godziny 7.00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców, klientów i pracowników z obiektów oraz terenów przyległych. Przewidywany czas zakończenia działań to godzina 12.00.
Share