Specjalnością naszej redakcji jest realizacja znakomitych materiałów zdjęciowych z dowolnego wydarzenia – nawet w najtrudniejszych warunkach.

Współpracujemy z doświadczonymi fotoreporterami, wyposażonymi w najnowocześniejsze aparaty oraz profesjonalne systemy obróbki zdjęć. W naszej redakcji w

Zapewniamy profesjonalne i interesujące stylistycznie materiały zdjęciowe obejmujące m. in.:

  • fotorelacje z seminariów
  • fotorelacje z konferencje i targi
  • relację fotograficzną z uroczystości, gali i innych spotkań firmowych
  • reportaż fotograficzny z otwarcia siedziby firmy
  • dokumentację fotograficzną obiektów
  • fotografię architektury oraz wnętrz – sprawozdawczą, archiwalną
  • zdjęcia produktowe i korporacyjne do folderów i katalogów
  • fotografie do materiałów prasowych, promocyjnych, raportów rocznych czy kalendarzy

Sesje Fotograficzne

Nasi fotoreporterzy portretują na co dzień polityków, artystów, sportowców i zwykłych mieszkańców naszego regionu. Zarówno w trudnych warunkach terenowych, jak też w studiu fotograficznym powstają doskonałe zdjęcia, dzięki którym nasza redakcja jest już rozpoznawalna.

Oferujemy profesjonalną obsługę sesji zdjęciowych dla każdej instytucji, organizacji i firmy. Czy to druga osoba w państwie, czy pierwsza w korporacji – zaplanujemy i zorganizujemy sesję w dowolnym otoczeniu: w biurze, w studiu, w plenerze, z pomocą makijażystki oraz przy wykorzystaniu profesjonalnych lamp. Wykonamy portrety indywidualne lub grupowe.

Sfotografujemy prezesów, kadrę zarządzającą lub wszystkich pracowników firmy. Wykonamy profesjonalne portrety indywidualne kierownictwa firmy lub instytucji. Sesje zdjęciowe w biurze, w plenerze, w studiu zdjęcia grupowe pracowników.

W naszym zespole są doświadczeni fotografowie i świetne makijażystki. Zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt fotograficzny i pełne zaplecze studyjne i terenowe.

Zadbamy o najdrobniejszy szczegół, aby pokazać Państwa sukces w jak najlepszym świetle.


Kontakt handlowy

Łukasz Zygiel
tel. kom. +48 535 50 70 80
redakcja@miedziak.info.pl