Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Przypominamy o aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Podziel się swoimi spostrzeżeniami! Reaguj na zagrożenia. Przypominamy, że korzystając z Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, można zaznaczać problemy występujące w danym rejonie. Mieszkańcy powiatu głogowskiego zgłosili już ponad 4800 spostrzeżeń dotyczących swojego bezpieczeństwa. Ponad 60 % zgłoszeń zostało potwierdzonych przez policjantów i wyeliminowanych.
Udostępnij
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz
Wyświetl artykuł

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – WAKACJE 2019

Liczby, tabele, czy porównania nie zawsze przemawiają do wyobraźni kierowców i pieszych. Dlatego też każdego dnia przez cały okres wakacji Policja prezentuje bieżącą liczbę i lokalizację wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Niestety z każdym dniem mapa będzie coraz mniej przejrzysta, ponieważ przybywać będą nowe punkty. Pod każdym punktem kryje się ludzki dramat!
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Bezpieczne wakacje z Carrefour

Policjanci od początku czerwca prowadzą działania, których celem jest edukacja, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu głogowskiego, podczas letniego wypoczynku. Zespół ds. Profilaktyki Społecznej przeprowadza warsztaty dla dzieci i młodzieży, a także włącza się w akcje happeningowe dot. ogólno pojętego bezpieczeństwa. Tym razem policjantów można było spotkać pod marketem Carrefour.
Udostępnij
TutajGLOGOW.pl PUP Głogów Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie informacja
Wyświetl artykuł

Głogowski Powiatowy Urząd Pracy numerem 1 ofert pracy!

Głogowski Urząd Pracy stanowić chce centrum ofert pracy jakie są dostępne w powiecie. Dlatego od 1 czerwca uruchomił RESTAURACJĘ OFERT PRACY. Restauracja to grupa społecznościowa na facebooku Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie. Wystarczy przyłączyć się do grupy a wszystkie oferty pracy będą dostępne na komórkach i innych urządzeniach mobilnych. Będzie można wziąć kawę, herbatę wygodnie usiąść i przeglądnąć oferty pracy jakie są dostępne na rynku.
Udostępnij