Miedziak Fluiconnecto przemysł ciężki utrzymanie ruchu maszyny
Wyświetl artykuł

Wrocławskie Fluiconnecto kluczem do utrzymania ruchu dolnośląskiego przemysłu?

Teren Wrocławia, ale też ogólnie całego województwa dolnośląskiego, jest niezwykle bogaty w różnego rodzaju zakłady przemysłowe, w których ruch musi być utrzymany przez cały czas dla sprawnego ich funkcjonowania. W przemyśle nie można pozwolić sobie na przestoje, bo generuje to ogromne straty finansowe. Właśnie w tym przemysł wspiera firma Fluiconnecto, mająca swoją siedzibę we Wrocławiu, a działająca w całym województwie dolnośląskim.
Udostępnij
Miedziak Policja sygnał policyjny radiowóz
Wyświetl artykuł

Seniorze uważaj! Oszuści zaatakowali w Legnicy – kobieta przekazała przestępcom podającym się za policjantów 15 tys. złotych

Mimo częstych policyjnych działań prewencyjnych wśród seniorów, oszuści również nie próżnują i wykorzystując ich bezradność, dobroć i podeszły wiek, nadal mają osoby starsze na swoich celownikach. W ostatnich dniach policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy przyjęli zgłoszenie od 79-letniej kobiety, która została oszukana metodą „na policjanta”. Oszuści wyłudzili od seniorki 15 tysięcy złotych. Pokrzywdzona był przekonana, że bierze udział w tajnej akcji i pomaga prawdziwej policji. tego typu zdarzenia miały również miejsce w minionym roku na terenie powiatu polkowickiego.
Udostępnij
X
X